Altınvadi

1 Litre Pet Natürel Sızma Zeytinyağı

Fiyat
:
27,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Fabrikamız Nazilli, Karacasu, Bozdoğan, Kuyucak, Sultanhisar ve Yenipazar gibi Aydın’da büyük bir vadiye hitap etmektedir.

  Fabrikamızda son teknoloji makinalarla, sadece su kullanılarak hem zeytinyağı üretim işi, hem de ambalajlama işi yapılmaktadır. Standart üretimde kullandığımız su sıcaklığı 40 dereceyi, soğuk sıkımda ise 27 dereceyi geçmemektedir.  Şirketimiz Küp Yağ A.Ş. aynı zamanda bir ihracat firmasıdır.

  Sitemiz sadece satış amaçlı olmayıp aynı zamanda Türk Gıda Kodeksi ile ilgili doğru bilgileri paylaşmaya çalışan,  yanlış bilinenleri düzeltmeye çalışan bir sitedir. Sosyal Medyada maalesef çok fazla hem bilgi kirliliği, hem de ürün kirliliği bulunmaktadır. Sahte yağlar, markasız yağlar, özel sıfatlı yağlar, sahte etiketli baskılı tenekeler vs. hem bizleri, hem de sizleri üzmektedir

  Birçok kişi markasız ürünleri özel ve fabrikasyon değil diye yüksek fiyatlarla satmaya çalışmaktadır. Halbuki zeytin üreticilerin hepsi bizim gibi fabrikası olan tesislerde zeytinini sıktırmaktadır. Zeytin sıkma esnasında bütün fabrikalarda yıkama esnasında veya üretimde sadece su teması vardır. Hiçbir kimyasal kullanılmaz. Kaliteli natürel zeytinyağı elde etmenin sırrı ağacın dalından toplanmış sağlıklı zeytinden, bilinçli üretimden ve bilinçli saklama koşullarından geçmektedir.

  Ayrıca sıkma tesisi olmayan üreticiler ve firmalar soğuk sıkım adı altında piyasaya ürün sürebilmektedir.  Soğuk sıkım ürünler su sıcaklığı maksimum 27 dereceye geçmeyecek şekilde fabrika ortamında yapılan kontrollü özel üretimlerdir. Bu yüzden daha pahalı olurlar. Bizde bu ürün sadece bazı ambalajlarımızda vardır ve etiketlerimizde belirtilmiştir.

  Bizce ürünlerin kim tarafından olursa olsun markasız satılması, plakası olmayan araçla seyahat etmeye benzer. Tüketici aldığı ürünün ne olduğunu ve sahibini bilerek kendisini garantiye almalıdır. Ürünler denetlenebilir olmalıdır. Plakasız aracı tarif etmek veya ceza kesmek neredeyse imkansızdır.

  Natürel Sızma Zeytinyağlarımız erken hasatla toplanan zeytinlerden üretilmektedir. Ürünlerimiz  %100 zeytinyağıdır.  Vadimiz zeytin çeşitliliği bakımından çok zengin bir floraya sahiptir. Bölgemize has nefis bir aroması vardır.  Altınvadi  Naturel Sızma Zeytinyağları taze sıkılmış bir meyve suyu kadar doğal kaliteli ve sağlıklıdır. Asitliği serbest oleik asit cinsinden maksimum % 0.8 dir.

  Ürünlerimizde her zaman İlk el ve üretici olmanın getirdiği kalite ve fiyat avantajı vardır.  Memnun kalmadığınızda ürünlerimizi koşulsuz iade edebilirsiniz. Amacımız Altınvadi ailesi olarak uzun yıllar, sizlerin hatta torunlarınızın güvenli gıda tedarikçisi olabilmektir. Sevgi, Saygı ve Sağlık Dileklerimizle... Ecz. Halil Selçuk

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.