Altınvadi

2 Litre Pet Natürel Birinci Zeytinyağı

Fiyat
:
51,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Fabrikamız Nazilli, Karacasu, Bozdoğan, Kuyucak, Sultanhisar ve Yenipazar gibi Aydın’da büyük bir vadiye hitap etmektedir. 

  Fabrikamızda son teknoloji makinalarla, sadece su kullanılarak zeytinyağı üretim işi, hem de ambalajlama işi yapılmaktadır. Üretimde kullandığımız su sıcaklığı 40 dereceyi   geçmemektedir. Aile şirketimiz Küp Yağ A.Ş. aynı zamanda bir ihracat firmasıdır.

  Sitemiz sadece satış amaçlı olmayıp aynı zamanda Türk Gıda Kodeksi ile ilgili doğru bilgileri paylaşmaya çalışan,  yanlış bilinenleri düzeltmeye çalışan bir sitedir. Sosyal Medyada maalesef çok fazla hem bilgi kirliliği, hem de ürün kirliliği bulunmaktadır. Sahte yağlar, markasız yağlar, özel sıfatlı yağlar, sahte etiketli baskılı tenekeler vs. hem bizleri, hem de sizleri üzmektedir.

  Birçok kişi markasız ürünlerini özel ve fabrikasyon değil diye yüksek fiyatlarla satmaya çalışmaktadır. Halbuki zeytin üreticilerin hepsi bizim gibi fabrikası olan tesislerde zeytinini sıktırmaktadır. Zeytin sıkma esnasında bütün fabrikalarda yıkama esnasında veya üretimde sadece su teması vardır. Hiçbir kimyasal kullanılmaz. Kaliteli natürel zeytinyağı elde etmenin sırrı ağacın dalından toplanmış sağlıklı zeytinden, bilinçli üretimden ve bilinçli saklama koşullarından geçmektedir. Uluslararası Gıda Kodeksine ve Türk Gıda Kodeksi ‘ne göre naturel zeytinyağları iki çeşittir.

  1-Naturel Sızma Zeytinyağı (Extre Virgin Olive Oil )

  2- Naturel Birinci Zeytinyağı ( Virgin Olive Oil ) dir.

  Natürel Birinci Zeytinyağlarımız ağacın dalından toplanan zeytinlerden üretilmektedir. Ürünlerimiz  %100 zeytinyağıdır.  Bölgemize has aroması vardır.  Naturel Birinci Zeytinyağları , Naturel sızma zeytinyağlarına göre daha az acı, daha az yakıcıdır, meyvemsi  kokusu daha  azdır.  Asitliği serbest oleik asit cinsinden  % 0.8 ile % 2 arasındadır. Naturel Sızma Zeytinyağından sonra en kıymetli natürel Birinci zeytinyağıdır. Kahvaltılarda, salatalarda, her türlü soğuk ve sıcak yemeklerde kullanılır.

  Ürünlerimizde her zaman İlk el ve üretici olmanın getirdiği kalite ve fiyat avantajı vardır.  Ürünlerimizi kullandıktan sonra en küçük bir olumsuzluk duyduğunuzda anında iade edebilirsiniz. Amacımız Altınvadi ailesi olarak uzun yıllar, sizlerin hatta torunlarınızın güvenli gıda tedarikçisi olabilmektir. Sevgi, Saygı ve Sağlık Dileklerimizle... Ecz. Halil Selçuk

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.