Altınvadi

18 Lt. Teneke Riviera Zeytinyağı

Fiyat
:
378,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Şirketimiz Küp Yağ A.Ş. üretici ve aynı zamanda bir ihracat firmasıdır. Sitemiz sadece satış amaçlı olmayıp aynı zamanda Türk Gıda Kodeksi ile ilgili doğru bilgileri paylaşmaya çalışan,  yanlış bilinenleri düzeltmeye çalışan bir sitedir. Sosyal Medyada maalesef çok fazla hem bilgi kirliliği, hem de ürün kirliliği bulunmaktadır. Sahte yağlar, markasız yağlar, özel sıfatlı yağlar, sahte etiketli baskılı tenekeler vs. hem bizleri, hem de sizleri üzmektedir.

  Zeytinyağlarının başka bitkisel yağlarla karıştırılarak satılması yasaktır. Gıda kodeksine göre zeytinyağı zeytinyağı ile karıştırılabilir. Ancak son ürün Gıda Kodeksine uygun olmalı ve etikette ne yazıyor ise içindeki aynı olmalıdır. Markasız ürünlerde bunu bilmek mümkün değildir. Gıda Güvenliği kişinin beyanı ile sınırlıdır.

  Zeytin sıkma esnasında bütün fabrikalarda yıkama esnasında veya üretimde sadece suyla temas vardır. Çıkan zeytinyağları  Natürel Sızma veya Natürel Birinci olmasına göre Gıda Kodeksi  kriterlerine  uygun olarak ambalajlanmakta ve tüketime sunulmaktadır. Natürel Zeytinyağı kriterlerine sahip olmayan lampant yağlar ise asitlik ve kötü kokularının giderilmesi için rafine tesislerine satılmakta, yüksek sıcaklıklarda, kimyasallarla rafine işlemine tabi tutularak rafine zeytinyağı elde edilmektedir.

  Elde edilen rafine zeytinyağları % 15- 20 Naturel zeytinyağları ile karıştırılarak Riviera Zeytinyağı elde edilmektedir. Riviera  Zeytinyağının asitliği serbest oleik asit cinsinden maksimum  % 1 dir.  Riveara Zeytinyağları daha çok sıcak yemeklerde ve kızartmalarda kullanılır. Salatalarda kullanımı çok azdır ve kişi alışkanlıklarına göre değişebilir.

  Ürünlerimiz  %100 zeytinyağıdır. Beğenmediğiniz ürünlerimizde  iade garantimiz vardır. Altınvadi  olarak amacımız  güvenli gıda temininde sizlere yıllarca hizmet verebilmektir. Sevgi, Saygı ve Sağlık Dileklerimizle... Ecz. Halil Selçuk

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.